Gyártósori dolgozó – Tatabánya

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban.

A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez nem lehetséges jól felkészült szakembergárda nélkül, amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet állandó délutános és éjszakás műszakba.

Feladatok:

  • Elektromos motorok és szivattyúk összeszerelése

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság, rugalmasság
  • Csapatjátékos személyiség
  • Állandó délutános vagy éjszakás műszak vállalása

Előny:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Összeszerelési tapasztalat
  • Targoncavezető, emelőgépkezelő vagy teherkötöző végzettség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben (kompetencia vizsga és pótlék)
  • Versenyképes fizetés és juttatások (éves bruttó 420 ezer Ft Cafeteria)
  • Évi kétszeri bónusz kifizetés
  • Mozgóbér
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig (napi munkaidő 8 óra ebből 30 perc szünet)
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Sportolási lehetőség (konditerem, squash pálya)
  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről
  • Munkaruha
  • Céges rendezvények
  • Tiszta rendezett munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Önéletrajzzal vagy pályázati űrlap kitöltésével a e-mail címen, postai úton (Grundfos HR osztály, 2800 Tatabánya, Búzavirág út 14.) vagy a recepción lehet.

Búzavirág utca 14
Tatabánya 2800

  Határidő: 2018-04-01

  Hely: Tatabánya, Komarom-Esztergom, Hungary

  Alkalmazás jellege: Határozatlan idejű

  Tapasztalat szintje: Pályakezdő

  Állás kategória: Gyártás