Gyártósori dolgozó – Székesfehérvár

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban.

A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet székesfehérvári üzemünkbe

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes alapfizetés
  • havi bruttó 35 000 Ft cafeteria
  • évente kétszer bónusz kifizetés
  • határozatlan idejű szeződés
  • munkavégzés hétfőtől péntekig
  • napi munkaidő 8 óra – ebből 30 perc a szünet
  • céges buszok
  • étteremi étkezési lehetőség
  • konditerem, squash pálya
  • céges rendezvények
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • tiszta, rendezett munkahelyi környezet
  • munkaruha biztosítása
  • stabil háttér

Feladatok:

  • komplett szivattyúk összeszerelése és tesztelés

Elvárások:

  • forgó 2 és 3 műszak vállalása
  • minimum általános iskolai végzettség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

  Határidő: 2018-04-01

  Hely: Székesfehérvár, Fejer, Hungary

  Alkalmazás jellege: Határozatlan idejű

  Tapasztalat szintje: Pályakezdő

  Állás kategória: Gyártás