Gyártósori dolgozó – rehabilitációs terület

(állandó műszak – 10-14)

Feladatok:

  • Termelési alapanyagok előkészítése, összeszerelése elektromos motorok és szivattyúk gyártásához

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság, rugalmasság
  • Csapatjátékos személyiség
  • Állandó (10-14) műszak vállalása
  • Minimum 40%-os egészségkárosodás

Előny:

  • Középfokú végzettség
  • Összeszerelési / gyártósori tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 éve hivatalosan is elismert Fogyatékosság-barát Munkahely
  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben (kompetencia vizsga és pótlék)
  • Versenyképes fizetés és juttatások (éves bruttó 384 ezer Ft Cafeteria, évi kétszer bónuszkifizetés, mozgóbér)
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Tiszta, rendezett környezet
  • Céges rendezvények
  • Munkaruha
  • Sportolási lehetőség (konditerem, squash pálya)

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Önéletrajzzal vagy pályázati űrlap kitöltésével, egészségügyi állapot megjelölésével a e-mail címen, postai úton (Grundfos HR osztály, 8000 Székesfehérvár, Holland fasor 15.) vagy a recepción lehet.

  Határidő: 2018-04-01

  Hely: Székesfehérvár, Fejer, Hungary

  Alkalmazás jellege: Határozatlan idejű

  Tapasztalat szintje: Pályakezdő

  Állás kategória: Gyártás